• Úvod
 • O společnosti
 • Služby
 • Reference
 • Naše výhody
 • Kontakt
 • Naše výhody

  Jsme připraveni poskytovat vám služby dlouhodobě.
  Provedením jedné určité zakázky pro nás spolupráce nekončí.

  Špičková grafika:

  Naši grafici jsou připraveni vám poskytnout své inovativní ztvárnění vašich marketingových materiálů a prezentací. Pro business model některých klientů je lepší kreativní grafika, pro model podnikání jiných klientů naopak konzervativní pojetí.

  Péče o klienta:

  Přístup ke klientovi je pro nás ještě daleko důležitější než vynikající grafici, programátoři či textaři. Zcela v první řadě si vyslechneme vaše požadavky, představy a cíle, abychom následně mohli nabídnout nejvhodnější řešení. Během spolupráce vás informujeme o probíhajících fázích projektů a citlivě spolu s vámi řešíme potřebné detaily. Nezatěžujeme vás zbytečnostmi.

  Precizní programování:

  Při programování webových stránek a aplikací dodržujeme oficiálně standardizovanou strukturu kódu, dbáme na snadnou budoucí rozšiřitelnost o nové funkce a myslíme na zabezpečení. Dále například - každé webové stránky od nás obsahují základní optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

  Použití nejkvalitnějšího vybavení:

  Ve všech fázích zpracování vaší zakázky se používá nejpokročilejších technologií. Grafici využívají platformu Apple s programy Adobe. Servery provozujeme s rychlým systémem Linux. Projektoví manažeři využívají pracovních stanic s Windows, Office a silným zabezpečením. Vaše tiskoviny tiskneme ofsetově na strojích Heidelberg nebo digitálně na strojích Xerox.

  Jednoduchá grafická identita napříč médii:

  Výhoda spolupráce s námi tkví v možnosti poskytnout ucelenou vizuální prezentaci klienta napříč různými médii – na webu, v tištěných materiálech, v mobilních aplikacích. To je zásadní, zásadní pro vaši značku (brand), zvyšuje to její zapamatovatelnost a tím pádem i hodnotu. A značkou může být název firmy, ochranná známka nebo vaše jméno (podnikatel, celebrita).