• Úvod
 • O společnosti
 • Služby
 • Reference
 • Naše výhody
 • Kontakt
 • O společnosti

  Design4net je od roku 2012 novou značkou společnosti RIX, s.r.o.
  Tento název pro grafické a internetové služby, jimiž se léta zabýváme,
  jsme zvolili v rámci inovační strategie, která má jasně profilovat a oddělit jednotlivé specializace naší firmy.


  Ta vznikla v roce 1999 původně jako vydavatelská a na trh vstoupila měsíčníkem pro podnikatele a manažery. Časopis se jmenuje Prosperita a vychází s přílohou Prosperita Madam Business.

  Ve snaze využít potenciál celého týmu, který sestává nejen z novinářů, obchodníků, ale také grafiků, programátorů a v neposlední řadě odborníků na komunikaci, jsme se rozhodli nabídnout širokému spektru klientů, s nimiž spolupracujeme, i další služby. Vedou ke komplexní obsluze zákazníka, což považujeme za přednost našeho komorního, tím více však kreativního kolektivu.

  Tak se staly významnou součástí naší činnosti práce grafické a programátorské, které jsou vedené zkušenými projektovými manažery. Toto zaručuje úspěšný výsledek pro klienta, kterého nezajímají detaily, ale přínosnost pro jeho konkrétní podnikání.

  Dokážeme navrhnout logo včetně manuálu firmě, instituci i živnostníkovi, nebo jakémukoli dalšímu subjektu, který buduje svou identitu, značku, marketing nebo se k tomu právě chystá.

  Pro řadu klientů jsme připravili webové stránky, které umíme vytvořit na klíč včetně struktury, přípravy textů, grafiky, programování, webhostingu a správy.

  Dokážeme vyrobit newsletter, inzerát, banner, atraktivní vizitky, dopisní papíry, originální novoročenky, produktové listy, firemní prezentace jakéhokoli rázu.

  Jsme kreativní tým se smyslem pro praktické využití myšlenky, dokážeme navrhnout a dotáhnout do konce reklamní kampaň, mediální internetovou prezentaci, profesionální provedení dílčích činností jako je fotografování, copywriting aj.

  Řada klientů se vrací, s mnohými se vyvinula dlouhodobá a přátelská spolupráce.

  Naším benefitem je vstřícnost a snaha přesně pochopit klientovy potřeby a nabídnout i něco více: trvalou péči, která se posléze vyplatí nejen ve výsledku, tedy vnímání veřejností, ale také v nákladech na celkově poskytnuté služby, které se stávají trvalou spoluprací mnohem efektivnější, zejména šetří navzájem čas.

  Je na nás spolehnutí a potěší nás, pokud dobře poradíme.

  PhDr. Eva Šimková, jednatelka RIX, s.r.o.


  Reference

  SOKGOROPLUS s.r.o.Nanopharma, a.s.Michal ČervenkaHotel AXA 1932Vegacom a.s.AVCUSindatznačka Česká kvalitaTomáš KrejčíkNadační fond Dotekkrajane.orgSinBio, s.r.o.EUROREVITNanopharma, a.s.Vegacom, a.s.